78
  1. Як відомо, кінцева мета Ганни, яка мешкає в Іспанії з новим кавалером та під новим іменем, Джуліанна Мур, - це отримати спадок екс-чоловіка.

Українка Ганна Зюзіна, у британських ЗМІ відома як “Чорна вдова”, здобула перемогу в суді.

Колишня модель, якій закидали організацію вбивства її чоловіка, Баррі Прінга, витрусила собі чималу грошову компенсацію, зокрема і з родичів загиблого бізнесмена, – повідомляє 1NEWS.

Матері та брату Баррі доведеться виплатити Ганні близько 33 тисяч доларів. Іще понад 50 тисяч жіночка здерла з офісу коронера Елізабет Ірленд, що вела  розслідування.

Ідеться про компенсацію юридичних витрат Ганни. Щоправда, вона оцінювала їх у 260 тисяч доларів, але суд суттєво зменшив суму.

“Ганна впевнена, що стала жертвою судової помилки – під час першого розслідування було допущено грубу насправедливість, але коронеру, пані Ірленд, дозволили після цього тихо піти на пенсію”, – зазначив друг Зюзіної, яка поки не дає коментарів.

Як відомо, Баррі Прінг, який був суттєво старший за свою українську обраницю, познайомився з нею в Інтернеті. В 2008-му році, коли бізнесмен приїхав із молодою дружиною до Києва, його насмерть збило авто з вимкненими фарами. Водія так і не знайшли.

Нагадаємо, в 2017-му році Зюзіна добилася, щоби результати розслідування, які були не на її користь, через порушення визнали недійсними.

Наступне засідання в справі про вбивство Прінга має відбутися в липні.

Як відомо, кінцева мета Ганни, яка мешкає в Іспанії з новим кавалером та під новим іменем, Джуліанна Мур, – це отримати спадок Баррі. Це понад два мільйони доларів, які поки перебувають у незалежному трасті.

Додати коментар

Захисний код
Оновити