Аналіз ДНК показав, що батьком дитини є 65-річний батюшка Микола Стремський, який у цілому виховав близько 70 дітей. Нещодавно 7 прийомних дочок звинуватили його у неодноразовому домаганні та здійсненні сексуальних дій насильницбкого характеру із січня до серпня 2018 року.

Усі жертви живуть на території Свято-Троїцької обителі. 

Слідством Стремський звинувачуються  за трьома статтями КК: “Зґвалтування потерпілої, яка не досягла чотирнадцятирічного віку”, “Розпусні дії щодо особи, яка не досягла чотирнадцятирічного віку, вчинені щодо двох чи більше осіб” і “Невиконання обов’язків із виховання неповнолітнього”.

Журналісти відзначили, що  черниці з дому батюшки регулярно відправлялися до гінеколога.

Деякі з них були із синцями.

Також одна із прийомних дочок Миколи Стремського після 18-річчя одразу написала у  соцмережі: “Нарешті я вільна, як вітер у полі”.

“У жителів Саракташа ставлення до отця неоднозначне. Одні його обожнюють, інші розповідають про його великий винний льох і те, що не раз бачили отця Миколу “під мухою”. 

У 2015 році він був п’яним за кермом свого золотистого Mercedes-Benz і одразу став тікати від правоохоронців. Щоб доставити його до поліції, їм довелося тягти за ноги і за руки. Проте через кілька місяців батюшка був відновлений на посаді.