523

Хабарництво патрульних поліцейських у Рахівському та Тячівському районах настільки брутальне, що Консульство Румунії просить нашу владу захистити громадян Румунії від поліцейських-хабарників

Особливо масовим хабарництво стало в зимовий період, коли сотні румунських туристів відвідують гірськолижний курорт "Буковель" і без хабара через Тячівщину та Рахівщину інколи неможливо проїхати.

На звернення румунських дипломатів відреагував голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. 

Він вже повідомив про ганебні факти хабарництва поліцейських Закарпаття не лише керівництво поліції області, але й країни. З цього привожу буде проведено службові перевірки. Ну а сам Москаль вибачився перед румунськими туристами і оприлюднив телефони, куди вони можуть звертатися у випадку вимагання хабарів закарпатськими поліцейськими.

Але ми знаємо, що жертвами поліцейських-хабарників стають і самі закарпатці., тому ці номера телефонів можуть бути корисними всім:

Чергова частина Головного управління Нацполіції в Закарпатті: +38 (0312) 61-45-70, 61-59-85, телефон довіри МВС: 0-800-50-02-02 (безкоштовно), Відділ внутрішньої безпеки ГУНП в Закарпатті: +38 (0312) 695-535.

Додати коментар

Захисний код
Оновити