6689

Експерти Китайської академії сільськогосподарських наук не можуть виразно роз’яснити феномен яєць із чорним жовтком, але не обіцяють нічого хорошого. А преса взагалі кидається то в паніку, то в містику — всі побоюються повторення інциденту.

Справа була в Ханчжоу, де місцевий житель на прізвище Чжу отримав від свого приятеля-фермера козуб гусячих яєць. Звичайна практика, яка раптом обернулася сюрпризом — спочатку в одному, а потім і в інших яйцях жовтки виявились лякаючого чорного кольору! При цьому ні тухлого запаху, ні специфічного смаку не було – яйця, як яйця.

Так, сміливий Чжу це спробував. Не пропадати ж добру?

Фермер нічого пояснити не зміг, сам здивувався. Інші яйця були нормальні, причому спеціально перевірили — та сама гуска нічим не хворіє, і знову несе звичайні яйця. 

Звідки ж тоді чорнота?

https://ochmanity.com/wp-content/uploads/2021/11/

В принципі, таке можливо, якщо в раціоні птиці з’явився сильний барвник. Наприклад, чорна шовковиця, якою люблять поласувати гуси фермера. Однак її їдять усі птахи, до того ж вони на вільному випасі, але чорних яєць раніше не було. Загадка.

Як зазначили вчені, однією з причин може бути серйозне погіршення екології. Можливо, якесь забруднення навколишнього середовища, про яке поки невідомо. І це лякає найбільше.

Джерело

Додати коментар

Захисний код
Оновити