7889

Відомий на всю Україну травматолог-костоправ Віктор Степанов прийматиме пацієнтів в м.Тячів з 6 по 12 грудня 2021 р у приміщенні аквапарку  "Марина".
Віктор Володимирович - лікар-тібетської медицини, мануальної терапії і травматолог лікує людей з різноманітними хворобами: від нескладних до найважчих. 
Більшу частину життя -  він присвятив професійній діяльності. Медичну освіту здобув в Одеському медичному інституті та у вищій академії медицини в Ленінграді. Але винятковий дар у лікуванні – це насамперед навчання бабусі Віктора Володимировича - Фортуни Василини яка була відомою знахаркою. Саме вона навчила ще юного Віктора Володимировича азам траволікування та костоправства. 
На сьогодні Віктор Володимирович лікує широкий спектр захворювань, зокрема сколіоз, остеохондроз, нервові хвороби, порушення обміну речовин, вправляє суглоби і хребці, лікує чоловічі і жіночі захворювання і т.д.
 На Тячівщину лікар приїздить декілька років підряд, допомагає позбутися хвороб навіть тим,  хто вже зневірився у медицині.

Записатись на прийом до Віктора Володимировича Степанова можна вже сьогодні,  зателефонувавши за номером:  (097) 2626046, (050) 493-58-53, 0934471304. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити