152

Одне з головних нововведень – вступ в силу нового «Закону про валюту», який був прийнятий ще у 2018 році. Вже з 7 лютого на українців чекає «валютна свобода». Про це повідомляє sud.ua.

З наступного місяця поштовим операторам спростять доступ до валютних операцій. Відомо, що тепер продати й купити валюту можна буде в будь-якому поштовому відділенні. Особливо це зручно для тих, хто живе в селах або невеликих містах. Місцевим жителям тепер не потрібно шукати найближчий обмінник, оскільки вони впевнено зможуть скористатися послугами поштового оператора.

Також, стало відомо, що з лютого збільшаться ліміти по переказах. В даний час без документів можна перевести валюту в еквіваленті 15 тис. Грн. Незабаром цю норму збільшать до 150 тис. Грн. Також нововведення торкнеться і поштових переказів. Зараз ліміт у валюті – 300 євро. В наступному місяці його планують збільшити до 10 тис. Євро.

За оцінками аналітиків, курс долара буде приблизно 27,8 грн / $ у лютому.

Крім того, в лютому виростуть заробітні плати для військовослужбовців. Тепер командир бригади, якому раніше платили 17,9 тис. Гривень, отримуватиме близько 24,7 тис., А його заступник – 24,3 тис. Замість 16,8 тис. Гривень. Командиру полку підвищили зарплату з 16,8 тис. До 21,4 тис. Гривень, його заступнику – з 15,8 тис. До 20,5 тис. Гривень. Оклад командира роти виросте з 12,1 тис. До 15,4 тис. Гривень, а командира взводу – з 10 тис. До 13,9 тис. Гривень.

Ще з лютого українці отримуватимуть нові платіжки за опалення. В середньому зростання складе до 24% в залежності від регіону і конкретного підприємства. Найдорожче доведеться платити за тепло жителям Сумської області, де подорожчання очікується на 17-24%. Найменше опалення подорожчає в Донецькій області – на 12%.

Додати коментар

Захисний код
Оновити