2646

В соціальних мережах обурені бездіяльністю поліції, як повідомляють на своїх сторінках користувачі facebook: «От так дожилася наша поліція, що минулого тижня "чорні" лісоруби біля смт.Тересва Тячівського району Закарпатської області позашляховиком з краденими дубовими колодами протаранили службову поліцейську машину і втекли.

Сміх і гріх з таких правоохоронців, бо зі слів місцевих жителів лісові браконьєри втікаючи від поліції після тарану застрягли в канаві, покинули свою машину і втекли пішки.

3 вересня 2018 р. місцеві мешканці на 102 знову повідомили про крадіжку дубів біля м.Тячева "чорними" лісорубами і як не дивно, після приїзду поліції "чорні" лісоруби" знову втекли від поліціі!

Виникає питання до керівництва Національної поліції України, які зараз нормативи фізичної підготовки їхніх кадрів та яка оперативність якщо вони такі немічні та кволі?

Погоджуюся із закарпатцями які стверджують, що такого бардаку в міліції поліції в Закарпатті не було за всі часи незалежності нашої держави.

Але стосовно цих випадків є версія, що "чорні" лісоруби пиляють дуб під патронатом "2 гривневого" і саме тому поліцаї навіть не реєстрували дані факти, хоча особи тих "чорних" лісорубів їм відомі.

Тут може бути і відповідь на питання як біля м.Тячев за 3-5 км від самої поліції зрубано та вкрадено багато сотень метрів кубічних ділової деревини пиловника дуба під самим носом у поліціі і до цього часу ніхто не поніс жодної відповідальністі???»

http://sz.uz.ua/novini-zakarpattya/zakarpattya/8594-bilya-smt-teresva-tyachivskogo-rajonu-zakarpatskoji-oblasti-pozashlyakhovik-z-kradenimi-dubovimi-kolodami-protaraniv-sluzhbove-politsejske-avto-ta-znik-z-mistsya-podiji.html

Додати коментар

Захисний код
Оновити