230

Сьогодні о 14:00 на НСК "Олімпійський" відбудуться дебати між президентом України Петром Порошенком та кандидатом в президенти Володимиром Зеленським.

"Володимире Олександровичу, спілкування з мільйонами українців важливіше, ніж вихідні в Парижі. Не ховайтеся від виборців. Не втікайте від преси. Не бійтеся опонента. Не кидайте трубку. Повертайтеся, прилітайте, і поговоріть нарешті з людьми. До зустріч, в неділю, на стадіоні", - заявив президент закликаючи Зеленського прийти на дебати.

Як раніше повідомляв "Прямий", на думку експертів Зеленський не з’явиться на дебати 14 квітня, а буде ховатися у Франції до дня голосування.

Нагадаємо, чинний президент України Петро Порошенко 14-го квітня чекає кандидата в президенти Володимира Зеленського на НСК Олімпійський для проведення дебатів. 

Раніше кандидат в президенти Володимир Зеленський запропонував лідерці "Батьківщини" Юлії Тимошенко стати "гарантом чесних правил" на його дебатах із Петром Порошенком.

Також президент України Петро Порошенко чекає Володимира Зеленського на дебати.

31 березня Петро Порошенко назвав дебати ключовим елементом другого туру президентських виборів. Про це він заявив журналістам  після виступу за результатами перших екзит-полів.

"Щоб не було жодних сумнівів - вибори у другому турі, і ключовим елементом мають бути передвиборчі дебати. Той, хто буде ухилятися, він буде знати, що йому нема чого сказати", - наголосив президент.

Протягом кількох днів команда кандидата в президенти Володимира Зеленського висувала нові та змінювала умови щодо участі в дебатах. Через непевну позицію Зеленського в соцмережах  навіть запустили флешмоб #хочубачитидебатищоб закликати його взяти участь у відвертій розмові.

Нарешті 3 квітня Володимир Зеленський відповів на запрошення чинного президента Петра Порошенка на дебати, викликавши його у відповідь і висунувши свої умови. Зокрема, він зазначив, що хоче дебатувати на стадіоні "Олімпійський", щоб на дебати могли прийти всі охочі журналісти.

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко ваідмовилась вести дебати між Порошенком і Зеленським.

Додати коментар

Захисний код
Оновити