513

На думку кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 72 Василя Федурцьо саме відсутність розвиненої і якісної інфраструктури доріг  є головною причиною того, що в гірські населені пункти не їдуть туристи

Чи не найбільше від бездоріжжя страждає рекраційна галузь, яка має неабиякий потенціал на Закарпатті і може стати поштовхом для розвитку місцевої економіки. Однак через відсутність дорожньої інфраструктури цей процес гальмується роками.


- У нас є все для відпочинку - чисте повітря, прекрасні гори, мінеральні води. Не вистачає одиного - нормальних доріг, по яких би можна сюди доїхати. Особливо у віддалені гірські села як Тячівського так і Рахівського районів, які найбільше приваблюють туристів, - каже Василь Федурцьо.

 Центральні дороги на сьогодні перебувають в плачевному стані, у Рахівському районі – взагалі у катастрофічному. Якщо сюди, для прикладу навідуються відпочивальники з інших областей, то їх не лякають ями на дорогах . А от для іноземних туристів - це справжня катастрофа, особливо коли вони приїжджають на дороговартісних авто.

Звісно, що європеєць, який звик до комфорту, після таких випробувань на дорогах, повертатися сюди більше не захоче. Навіть не зважаючи на наші унікальні краєвиди та хороший і дешевий відпочинок.

Від цього втрачають всі - власники садиб, місцеві мешканці, бюджет. У гірських населених пунктах актуальною проблемою є безробіття, тож розвиток туризму вирішив би зайнятість населення. І тоді людям би не доводилось виїжджати на заробітки.

.Будучи депутатом Закарпатської облради з Тячівського району завдяки його сприянням вдалося чимало зробити з оновлення стану доріг, зокрема в напрямку Усть-Чорнянського куща, однак цього недостатньо, щоб сюди "заманити" потренційного  туриста. 

Василь Федурцьо переконаний - ситуація у туристичній галузі корінно покращиться, якщо будуть збудовані якісні європейські дороги.

Однак це питання повинно вирішуватись на державному рівні. Потрібно змінювати законодавчу базу щодо розвитку інфраструктури доріг і в цьому Василь Васильович у разі обрання народним депутатом вбачає своїм пріоритетним напрямком роботи у Верховній Раді. 

Прес - служба кандидата у народні депутати

Додати коментар

Захисний код
Оновити