241

Зокрема перед розглядом питання Прем’єр міністр Олексій Гончарук представив усіх міністрів, адже голосували пакетом за усі кандидатури.

Віце-прем’єром міністра з питань євроінтеграції призначено Дмитро Кулебу. Кулеба український дипломат, який працював у міністерстві Павла Клімкіна.

Міністром кабміну затверджено Дмитра Дубілета. Дмитро професійний IT-шник та IT-директор «Приватбанку». Останнім часом відзначився тим, що створив мобільний банк «Монобанк».

Український фінансист Оксана Маркарова залишиться міністром фінансів. 22 листопада 2018 року Верховна Рада України затвердила Оксану Маркарову на посаду міністра фінансів.

Міністром соціальної політики стала Юлія Соколовська. Наразі вона обіймає посаду радника у Міністерстві фінансів. Раніше була директоркою департаменту витрат бюджету соціальної сфери в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

Тимофій Мілованов став міністром з економіки, торгівлі, сільського хазяйства. Тимофій Милованов за освітою економіст. Навчався в КПІ і Києво-Могилянській Академії, закінчивши які отримав два магістерські дипломи. У 1999 році отримав ступінь магістра економіки в Київській школі економіки. У 2004 році отримав ступінь PhD з економіки в Університеті Вісконсин-Медісон.

За інфраструктуру в країні буде відповідати Владислав Криклій. Був начальник Головного сервісного центру МВС України з листопада 2015 року. Головний реформатор сервісних центрів МВС. За рейтингом журналу «Новое время» в 2017 та 2018 роках реформа сервісних центрів МВС визнавалась серед найбільших перемог в Україні.

Міністром енергетики буде Олексій Оржель. Експерт у сфері паливно-енергетичного комплексу. Керівник сектору «Енергетика» Офісу ефективного регулювання (BRDO).

Арсен Аваков лишився на своїй посаді, а українському народу він відомий.

Зоряна Скалецька очолила міністерство охорони здоров’я. Український правник у галузі медичного права, доктор права, доцент.

Денис Малюска очолив міністерство юстиції. Довгий час працював юристом, спеціалізуючись у питаннях регулювання підприємницької діяльності, врегулювання спорів та банкрутства. Заснував у 2004 році адвокатського об'єднання "Адвокатська фірма «Бізнес-право», а наступного року — ТОВ «РАДНИК ПРЕС», який потім й очолив. Підприємство займається видавничою діяльністю.

Михайло Федорів відповідатиме за міністерство з питань цифрової трансформації. Він є радником президента Зеленського.

Альона Бабак стала міністром ЖКГ. Член міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо монетизації житлових субсидій, що було створено Постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 р. № 776. Член Національної ради з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Ганна Новосад стала міністром освіти. У березні 2014 року працевлаштувалась у Міністерстві освіти і науки України. Спочатку обіймала посаду радника Міністра освіти і науки Сергія Квіта. З листопада 2014 по грудень 2017 року очолювала управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН. У грудні 2017 року була призначена на посаду генерального директора директорату стратегічного планування та європейської інтеграції.

Міністр гуманітарної політики – Володимир Бородянський. Український медіа-діяч, голова правління ПрАТ «ММЦ СТБ».

Міністр ветеранів і тимчасово окупованих територій – Оксана Коляда. Працюючи у зоні АТО/ООС Оксана Коляда розпочала процес створення регіональних військових прес-центрів (Авдіївка, Сєвєродонецьк).

Додати коментар

Захисний код
Оновити