1213

Збереження Тячівського району як окремої адміністративно- територіальної одиниці – з такою вимогою робоча група з питань збереження Тячівського району,


депутати Закарпатської обласної ради від цього округу, голови органів місцевого самоврядування звернулися до в.о. голови Закарпатської ОДА Олексія Гетманенко. Делегація аргументувала та озвучила позицію жителів Тячівщини.
 Відстояти Тячівський район з центром у місті Тячів на мапі України – така позиція жителів Тячівщини та їх представників. Крім історичних фактів, Тячівщина на сьогодні – найбільший сільський район України з чисельність населення понад 175 тисяч осіб, які проживають у 60 населених пунктів, 28 з яких мають статус гірських.
За площею – а це 1800 квадратних кілометрів-другий у Закарпатті. А у ракурсі децентралізаційної реформи – ще й перспективний. До депутатів – а їх 10 представляють Тячівщину в Закарпатській обласній раді – надійшло чимало звернень місцевих жителів, які просто не розуміють навіщо об’єднувати Тячівський і Рахівський райони.
Аргументи на користь збереження Тячівського району як окремої адміністративно-територіальної одиниці робоча група з питань збереження Тячівського району, депутати Закарпатської обласної ради від цього округу, голови органів місцевого самоврядування озвучили в.о. голови Закарпатської ОДА Олексію Гетманенко.
Детальніше див.  у відео

Додати коментар

Захисний код
Оновити