93
З такою ініціативою виступив учасник численних забігів на марафонські дистанції із Тячева Андрій Терпяк:

«Кожна людина вправі мати свої досягнення. Кожен в праві ними гордитися, особливо тими, які змінюють нас на краще. У Хусті 12 травня 2019 року вперше буде організовано напівмарафон. Звертаюсь до всіх, необов’язково спортсменів, покласти собі за мету і здолати KhustHalfMarathon. Це може стати вашою найближчою ціллю і мотивацією для регулярних пробіжок. 

Як більш досвідчений, виступаю ініціатором і запрошую всіх бажаючих віком від 16 років на стадіон ім.Л.Бийреша у Тячеві 4 березня на 17 год. за к.ч. для проведення спільних тренувань для охочих та надання консультативної допомоги кожному бажаючому здолати 21 км. 

Тренування будуть проводитися по понеділках, середах і п’ятницях. До забігу – близько 10 тижнів. В залежності від фізичного стану, кожному буде запропоновано індивідуальні режими підготовки. Відповідально заявляю, що кожен, хто належним часом поставиться до підготовки до забігу, здолає дистанцію пів марафону у старовинному місті Хуст. До зустрічі на стадіоні. Довідки за телефоном: 067 310 31 23 (Андрій Терпяк)». 

Tyachiv.com.ua

Додати коментар

Захисний код
Оновити