228
Початок нового гандбольного сезону лише наближається, як і початок навчального року, однак тячівські гандболістки тренуються на повну і активно беруть участь у різних турнірах.

Вдало стартувавши під час участі у пляжному турнірі, що нещодавно проходив у Хусті, вихованки відділення гандболу Тячівської ДЮСШ продовжили впевнено підкорювати нові спортивні вершини.

З 17 по 18 серпня юні гравчині продемонстрували свої найкращі спортивні здібності, згуртованість та майстерність під час участі у Міжнародному турнірі з гандболу «ZESTREA OASULUI», що проходив у мальовничому місті-побратимі Тячева Негрешть-Оаш (Румунія). Яскраве та незабутнє спортивне свято відбулося у рамках святкування Дня міста Негрешть-Оаш.

Тренери команди відділення гандболу Тячівської ДЮСШ з приємністю відзначають, що протягом дводенних зустрічей вихованки жодного разу не поступилися суперницям і до кінця утримували лідерську позицію на ігровій площадці. Тож у фіналі тячівські гандболістки стали безперечними чемпіонками турніру «ZESTREA OASULUI».

Відкриття турніру відбулося на центральній площі міста урочистим парадом. У програмі були вітальні слова та побажання від місцевого керівництва і організаторів турніру, музичні виступи від румунських солістів та колективів, нагородження кращих учнів, вчителів та тренерів міста.

Окрім участі у змаганнях, тячівські гравчині встигли й гарно відпочити та насолодитися культурно-розважальною програмою свята. Зокрема, організатори турніру заздалегідь подбали, щоб учасниці були забезпечені смачним харчуванням та проживали у комфортних умовах. А ще дівчатка із задоволенням приймали водні процедури, зокрема, купалися в джакузі, басейні з солоною водою у 38 ?С, класичному басейні, саунах з сухим солоним та мокрим м’ятним паром. Особливо цікавою та пізнавальною була екскурсія до музею «OAS COUNTY MUSEUM», де гандболістки могли ближче познайомитися з культурою і традиціями румунського народу.

Насамкінець, тренери відділення висловили подяку організаторам турніру, зокрема, меру міста Негрешть-Оаш пані Аурелії Федорці та професору гандболу Дорелу Гіріці. Окрему подяку адресували керівництву Тячівської міської ради та директору Тячівської районної ДЮСШ Василю Варзі, які активно підтримують та сприяють розвитку гандболу серед молоді громади.
 
 
 
 


Роман Самарський, тренер відділення гандболу Тячівської ДЮСШ

Додати коментар

Захисний код
Оновити