14667
Вже стало доброю традицією з нагоди Дня Гідності та Свободи в спортивному залі Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст проводити волейбольний турнір між школярами гірських сіл.

Цьогоріч участь у змаганнях взяли юні спортсмени з Дубового, Красної та Усть-Чорної – 4 хлоп’ячі команди та 3 дівочі. У результаті цікавої, безкомпромісної боротьби переможцями серед школярок стали дівчата з Красної. Поступившись краснянам, але давши гідний ,,бій'' устьчорнянкам,  почесне друге місце посіли школярки з Дубового. Третє місце - у волейболісток з Усть-Чорної. Не менш цікавою була боротьба серед хлопців. Перше місце виборола команда №2 з Красної, друге - за краснянською командою №1, третє – посіли волейболісти з Усть-Чорної, а четверте місце - у школярів з Дубового.

Кращими гравцями стали: Олена Попович та Іван Сойма з Дубового, Юрій Цубера, Іван Цубера та Аліна Грицан з Красної, устьчорняни Діана Арович та Михайло Павлюк. 

Сільський голова Марія Носа вручила переможцям кубки та грамоти, а депутат районної ради Василь Каганець кращим гравцям – цінні подарунки.

Волейбольне свято відбулося з  ініціативи та за підтримки депутата районної ради В.Й.Каганця.

Раніше повідомлялося, що у Красній відкрили дитячий майданчик.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Tyachiv.com.ua

Фото Олесі Грицан
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити