3233

Українцям вже показали бланк заяви на перерахунок плати за газ

В серпні місяці 2019 року компанія “Нафтогаз” повинна знизити вартість газу для населення на 265 гривень за 1000 кубометрів.

Отже, його ціна без ПДВ і тарифів на транспортування і поставку складе 4640 гривень за 1000 кубічних метрів.

Дане доручення видав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Ціна на газ в серпні складе 4640 гривень за 1000 кубічних метрів. Це на 265 гривень менше, ніж було в липні – тоді ціна на газ для населення становила 4905 гривень.

У зв’язку з цим, українцям вже показали бланк заяви на перерахунок плати за газ з 2016 року.

 

При цьому, дана ціна, звичайно ж, не остаточна. В “Нафтогазі” попередили, що тарифікація може змінюватися в залежності від встановленої в регіоні ціни на розподіл газу. Цим займається Національна комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) безпосередньо в регіоні.

В цілому з квітня цього року ціна, за якою “Нафтогаз” продає газ для потреб населення та інших захищених споживачів (ПСО), знизилася на 25,4%.

“Постанова Уряду передбачає, що Нафтогаз для визначення ціни газу по ПСО аналізує 4 показника – ціна для комерційних споживачів за минулий місяць, дані МЕРТ по середньої митної вартості газу за минулий місяць, середньозважену ціну на українській енергетичній біржі, і ціну за урядовою постановою № 867 від 19 жовтня 2018 – компанія вибирає з них найнижчу. Найменшою виявилася ціна на українській енергетичній біржі – за нею і була визначена вартість газу на серпень “, – додали в компанії. 

Hyser

Додати коментар

Захисний код
Оновити