228

З метою гідного вшанування пам’яті жертв трагедії Українського народу, виховання у громадян поваги до трагічних сторінок і історії нашої держави на Тячівщині буде проведено ряд скорботних заходів.


 У суботу, 23листопада 2019р , о 10:00 за к.ч., на ллощі перед районним Будинком  культури відбудеться мітинг-реквієм пам’яті жертв голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні та спільна панахида за загиблими із запалення свічок в рамках Всеукраїнської акції «Засвіти свічку».
  Цього ж дня поминальні панахиди та мітинги-реквієми, а також інші скорботні заходи буде проведено в усіх населених пунктах Тячівщини. Також буде приспущено Державний Прапор України з траурною стрічкою на будинках органів влади, органів місцевого самоврядування та державних установах, інших об'єктах, обмежено проведення розважальних заходів тощо. 
 Крім того, протягом листопада-грудня в закладах освіти та культури району проводитимуться тематичні виставки, уроки, бесіди та інші публічні заходи присвячені тематиці голодоморів та широкому висвітленню цих трагічних сторінок в історії України.
  Запрошуємо всіх небайдужих мешканців Тячівщини  долучитися до вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні. 
 Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

Додати коментар

Захисний код
Оновити