517

Під час проведення другого пленарного засідання 21-ї сесії Тячівської районної ради VII скликання, яке відбулося 20.11.2019 р. депутат райради, голова міжфракційної групи "Збережемо Тячівщину" Олег Палінкаш інформував про проведену роботу щодо збереження Тячівського району як окремої адміністративно-територіальної одиниці.
Зокрема відмітив, що під час нещодавної зустрічі депутатів із головою ОДА Ігорем Бондаренком, вони отримали підтримку й сприяння від керівника краю. А також голова ОДА пообіцяв відкликати лист, який був направлений  в  Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального розвитку  за підписом екс-заступника Я.Галаса,  де рекомендовано здійснити укрупнення районів на базі Рахівського, з адміністративним центром у м.Рахів, при цьому приєднавши частину Тячівщини. 
Проте на сьогодні невідомо, чи даний лист відкликано. 

Також непокоїть той факт, що до складу міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративного устрою базового та районного рівнів в Закарпатській області, яка діє при ОДА, не включено жодного представника з нашого району.

Відтак депутати прийняли на сесії рішення направити звернення, щодо збереження Тячівського району Закарпатської області  як окремої адміністративно-територіальної одиниці, прийняте 23.10.19 р. на першому пленарному засіданні  21 сесії VII  скликання також до Закарпатської ОДА, Закарпатської районної ради, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства інфраструктури України, Офісу реформ Кабінету Міністрів України.  
Надали протокольне доручення районній раді звернутись з листом до Закарпатської ОДА щодо включення представника з Тячівського району до складу міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративного устрою базового та районного рівнів в Закарпатській області.

На даний час, станом на 20.11.2019 року  15  657 мешканців Тячівщини підтримали звернення депутатів райради за збереження району.  

Збір підписів проводився у кожному населеному пункті та в м.Тячів, на площі Поштовій в палатці, яка була розміщена поблизу будинку культури. 

Більшість місцевих рад спрацювали активно, однак деякі взагалі проігнорували дане питання. 

Як ми й обіцяли, нижче подаємо перші результати нашої спільної роботи, по якій видно, хто і як на даний час вболіває за подальшу долю Тячівського району. 

На жаль, поки що не всі голови сільських і селищних рад надали нам для опрацювання зібрані підписи, тому в табличці, де відмічено прочерк - інформація відсутня. Як тільки дані будуть внесені, оновлену таблицю буде оприлюднено.   
На наше переконання, для остаточного позитивного вирішення даного питання, щоб район не розділили, потрібно продовжити збір підписів, які будуть направлені у відповідні органи влади. 

Закликаємо голів місцевих рад активніше долучатися до цієї роботи, адже мова йде про майбутнє Тячівщини. 

Закликаємо всіх мешканців поставити свій підпис за збереження Тячівського району як  окремої адміністративно-територіальної одиниці.

Тільки разом ми  - сила! 

Депутати міжфракційної групи "Збережемо Тячівщину"

Назва населеного пункту

Кількість підписів на

20.11.2019

Кількість підписів на

____________

Кількість підписів на

____________

Кількість підписів на

____________

Бедевля

1717

 

 

 

Беловарці

105

 

 

 

Буштино

259

 

 

 

Велика Уголька 

168

 

 

 

Вільхівці

 - 

 

 

 

Вонігове

728

 

 

 

ГлибокийПотік

714

 

 

 

Грушово

839

 

 

 

Ганичі

357

 

 

 

Добрянське

 

 

 

 

Дубове

988

 

 

 

Дулово

497

 

 

 

Калини

968

 

 

 

Красна

112

 

 

 

Колодно

210

 

 

 

Крива

834

 

 

 

Кричево

 - 

 

 

 

Лопухово

1200

 

 

 

Нересниця

137

 

 

 

НижняАпша

469

 

 

 

Німецька Мокра

346

 

 

 

Новобарово

614

 

 

 

Новоселиця

397

 

 

 

Підплеша

 -

 

 

 

Подішор

 -

 

 

 

Руська Мокра

 -

 

 

 

Руське Поле

 -

 

 

 

Солотвино

83

 

 

 

Тарасівка

1445

 

 

 

Тересва

 - 

 

 

 

Теребля

903

 

 

 

Терново

416

 

 

 

Тячів ОТГ

33

 

 

 

Топчино

187

 

 

 

Тисилово

 - 

 

 

 

Угля

112

 

 

 

Чумалево

473

 

 

 

Широкий Луг

100

 

 

 

Тячівський район

236

 

 

 

Всього:

15 657

 

 

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити