1180

Одне з  проблемних  питань Тячівського району, яке потребує негайного вирішення - аварійний стан мостів на дорогах державного та місцевого значення.  


Керівництвом Тячівської державної адміністрації, спільно з районною радою, неодноразово направлялись звернення до балансоутримувачів щодо необхідності термінового обстеження та визначення експлуатаційного стану головних мостових споруд району з метою їх подальшої реконструкції та ремонту.  

На сьогодні ситуація з найбільш проблемними   мостами наступна: 

Міст  - смт.Буштино 

02.08.2019 р Службою автомобільних доріг оголошено тендер на капітальний ремонт мостового переходу на автомобільній дорозі Н-09 Мукачеве - Рахів - Богородчани - Івано-Франківськ - Рогатин - Бібрка - Львів, км 90+227 . 

 22.08.2019 р відбулося підписання контракту з ТОВ "ШБУ-77", яке виграло тендер на проведення робіт. Ціна договору, визначена за результатами переговорів  - 33 777 124.00 грн.  з ПДВ, фінансування передбачено з державного бюджету на 2020 рік. Кінцевий строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 30.06.2020 року. 

(Див. на сайті ДЕРЖЗАКУПІВЛІ онлайн https://www.dzo.com.ua/tenders/4086803

Міст   - смт. Тересва

Аварійний міст  через р. Тересва  у смт.  Тересва на автодорозі державного значення Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг у Закарпатській області. 

Через брак фінансування на його ремонт роками не виділялися кошти. За результатами обстеження мосту, проведеного науковцями у 2017 році, встановлено спроможність мосту витримувати навантаження до 50 тон, а за результатами обстеження, проведеного у 2018 році  – лише 3,5 тони. 

На чисельні звернення керівництва РДА  у 2019 році при Закарпатській ОДА створено робочу групу у складі представників Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, Управління Укртрансбезпеки у Закарпатській області та Головного управління Національної поліції в Закарпатській області та проведено повторне обстеження мосту і обмеження проїзду великогабаритного та великовагового транспорту. 

За попередніми розрахунками на реконструкцію мосту через р.Тересву потрібно  близько  500 млн. грн., наразі виготовляється проектно-кошторисна документація. 

Міст  -  ур. Занівка:  

01.11.2019 р виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт автомобільного мосту в ур. Занівка, який розташований на районній автомобільній дорозі С 071104 "Колодне-Нересниця" та проведено експертизу робочого проекту, які профінансовано з районного бюджету.   Заявлена кошторисна вартість становить - 1311,065 грн.,,  кошти на реалізацію проекту заплановано залучити з різних джерел фінансування. 

Щодо мостів на дорогах місцевого значення в с.Нересниця, с.Руська Мокра, с.В.Уголька неодноразово направлялись звернення в Службу автомобільних доріг, відтак здійснено обстеження цих мостів для надання пропозицій по їх ремонту.

 (Нижче подаємо копії звернень та документів ) 

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації  

Додати коментар

Захисний код
Оновити