229

В Україні спростили процедуру митного оформлення автомобілів на іноземній реєстрації — "євроблях". Відтепер на рівні із сертифікатами відповідності екологічним нормам можна буде надавати технічний паспорт.

Відповідне рішення ухвалив Кабінет міністрів України на засіданні 13 лютого. Опубліковано відповідні документи.

З метою спрощення підтвердження відповідності такого автомобіля екологічним нормам при митному оформленні та першій реєстрації на рівні із сертифікатами відповідності тепер будуть використовувати технічний паспорт країни останньої реєстрації.

Зокрема в уряді зазначили, що одним зі стримувальних чинників митного оформлення "євроблях" є складна і тривала процедура їхньої сертифікації, зокрема для підтвердження відповідності екологічним нормам. зазначимо, без результатів сертифікації таке авто не може бути розмитнене.

Розмитнення ''єврономерів'' спростили: як працюватиме
Розмитнення ''єврономерів'' спростили: як працюватиме


8 листопада Верховна Рада підтримала нові правила розмитнення автомобілів з європейською реєстрацією в Україні. Закон передбачає введення базових ставок для автомобілів залежно від типу двигуна і його об'єму. Так, для бензинових двигунів об'ємом до 3000 і понад 3000 куб. см вводяться базові ставки відповідно €50 і €100. Для дизельних двигунів об'ємом до 3500 і понад 3500 куб. см — €75 і €150.

Згідно з даними Державної фіскальної служби, в Україну в режимі тимчасового ввезення потрапили 2,7 млн автомобілів. Кількість авто, завезених у режимі "транзит", які фактично перебувають в Україні з порушенням термінів, досягла 110,4 тис., а в режимі "тимчасового ввезення" з порушенням термінів — 207,4 тис.

Розмитнення ''єврономерів'' спростили: як працюватиме

Додати коментар

Захисний код
Оновити