110

Через переведення годинників спати ми будемо на годину менше. А це - стрес для організму, якщо його не підготувати. Стрілки годинників переведуть на годину вперед / фото УНІАН В Україні у 2019 році перехід на літній час відбудеться в останню неділю березня.

Коли переводять годинники на літній час в Україні З 30 на 31 березня (останню неділю березня) о 3 годині ранку стрілки годинника переведуть на одну годину вперед. Це означає, що спати ми будемо на 60 хвилин менше. Зміни у часі негативно позначаються на самопочутті деяких людей. Можуть викликати: депресію, дратівливість, стомлюваність та зниження працездатності. 

Як пережити перехід на літній час: - постарайтеся максимально скоротити кількість стресових ситуацій у житті в цей період; - уникайте фізичних та емоційних навантажень; - влаштуйте розвантаження для організму - без жирного, солодкого й алкоголю; - їжте побільше овочів та фруктів; - за тиждень до переведення годинників час щодня лягаєте спати на 15 хвилин раніше, ніж зазвичай, це допоможе адаптуватися; - проводьте багато часу на свіжому повітрі - хоча б півгодини прогулянки на день; - мінімум за годину до сну відмовтеся від використання гаджетів; - уникайте денного сну; - не пийте кави в другій половині дня.

Довідка УНІАН. Згідно з постановою Кабінету міністрів України від 13 травня 1996 року №509 «Про порядок обчислення часу на території України» з урахуванням порядку обчислення часу, що діє в країнах Європи з 1996 року, уряд прийняв постанову запровадити на території України такий порядок обчислення часу: час другого годинного поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3:00 на 1 годину вперед і в останню неділю жовтня о 4:00 на 1 годину назад. При цьому перехід кожного разу затверджується окремим наказом Мінекономрозвитку.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити