161

Ви вважаєте найбруднішим місцем у вашій квартирі унітаз? Ви помиляєтесь! Багато інших звичних речей містять набагато більше шкідливих бактерій. Ось деякі з них:

1. Холодильник: більшість холодильників дають позитивний результат на кишкову паличку.

 

2. Лід: дослідження ресторанів швидкого харчування в США показало, що в 70 відсотках льоду міститься більше бактерій, ніж в туалетній воді.

3. Клавіатура: може містити в 200 разів більше бактерій, ніж унітаз.

4. Мобільні телефони: наші мобільні пристрої можуть містити в 10 разів більше бактерій, ніж сидіння унітазів, і вони завжди торкаються нашого лиця. Ви б протерли внутрішню частину унітазу своєю щокою?

5. Меню ресторану: в меню ресторану в середньому в 100 разів більше бактерій, ніж в туалеті.

6. Обробні дошки: на них виявляється набагато більше фекальних бактерій, ніж в туалеті.

7. Зубні щітки: коли ви спускає воду в туалеті, мікроби можуть злітати вгору на два метри і затримуватися на поверхнях до 2 годин. Багато з них потрапляють на зубні щітки.

8. Килими: зі своїми 200 000 бактеріями на квадратний сантиметр килими в 4000 разів брудніші за сидіння унітазу. Люди втрачають 1,5 мільйона клітин шкіри щогодини, що допомагає живити бактерії в килимах.

9. Сумки для покупок багаторазового використання: на сумках для покупок багаторазового використання більше фекалій, ніж на нижній білизні, тому що білизну ви хоча б перете.

10. Пульт дистанційного керування телевізором: у багатьох будинках це один з найбрудніших предметів.

11. Громадські туалети: мають близько 2 мільйонів бактерій на квадратний сантиметр. Середнє сидіння унітазу має всього 50 на квадратний сантиметр.

12. Дверні ручки: руки – одні з найбрудніших частин тіла, і більшість людей чіпають ними дверні ручки.

13. Офісний стіл: середній стіл містить в 400 разів більше бактерій, ніж туалет.

14. Вимикач світла: вони можуть містити до 217 бактерій на три квадратні сантиметри.

15. Кухонна раковина: забудьте про туалет – ваша раковина може бути бруднішою, ніж вся ваша ванна.

16. Ванна: місце, куди ви йдете, щоб вимитися, не дуже чисте. Навколо стоку може міститися до 19 468 бактерій на три квадратні сантиметри.

17. Подушка: мертві клітини шкіри, пилові кліщі, грибки, пилок і інші виділення тіла всі плавають в тому місці, де ви тримаєте голову вночі.

18. Матрац: чи знаєте ви, що через 10 років ваш матрац збільшиться майже вдвічі, завдяки скупченню в ньому пилових кліщів?

19. Миска для корму для домашніх тварин: тільки на внутрішній стороні обода міститься 2110 бактерій на квадратний сантиметр.

20. Гроші: банкноти можуть містити до 200 000 бактерій. Тому мийте руки після безпосереднього контакту з готівкою.

21. Штори: це магніти для шерсті домашніх тварин, цвілі, лупи, сміття і пилових кліщів.

22. Душові лійки: ви думаєте, що вода, що виходить з лійки, призначеної для очищення вашого тіла, насправді буде чистою, вірно? Але теплі, темні і вологі нутрощі насадок для душу є ідеальним місцем розмноження бактерій

23. Жіночі сумки: теж  брудні, тому що там лежить ваш телефон, гроші та інші речі.

24. Кухонні губки: майже у всіх частинах світу це найбрудніша річ в будинку. З 10 мільйонами бактерій на квадратний сантиметр ваша кухонна губка майже на чверть мільйона разів брудніша, ніж унітаз. Поміняйте її прямо зараз!

За матеріалами

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити