1970
Попри карантин, вже до кінця цього тижня продовольчі ринки можуть знову відкрити 

 

Президент Володимир Зеленський доручив уряду відпрацювати можливість відкриття продовольчих ринків за певним протоколом дотримання правил безпеки. Кабінет міністрів розгляне це питання на засіданні у середу, повідомляє Офіс президента.
 
"Оскільки продовольчі ринки надзвичайно важливі для виживання та харчування багатьох громадян, потрібно думати, як дати їм можливість працювати безпечно. Встановімо чіткі правила й давайте дозволимо їх відкрити. Треба вчитися жити й працювати у нових умовах", - закликав Зеленський. 
 
Йдеться про понад 280 критих продовольчих ринків, які забезпечують харчами українців і дають можливість збуту продукції малим фермерам.  
 
Нагадаємо, що ринки в Україні закрили разом з введенням суворого карантину на початку квітня. В деяких регіонах фермери влаштовували протести з цього приводу.
 
Так, минулими вихідними, на Херсонщині в знак протесту перекрили дорогу з вимогою відкрити ринки. Фермери скаржилися, що не мають змоги продавати сільськогосподарську продукцію. Один з учасників протесту навіть викинув на дорогу огірки, підмітивши, що все одно немає куди здавати врожай: 
 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити