4488

Без брехні, з новими обличчями та радикальними настроями: у Києві відбувся 7-ий з‘їзд Політичної Партії «Слуга Народу»

Не обіцяти, а робити реальні справи та відбудовувати країну- мета місцевих кандидатів, які йдуть на вибори від команди Президента - «Слуга Народу».
На з‘їзді було представлено кандидатів на міські голови з усіх регіонів України. Кандидат на міського голову Ужгорода - Віктор Щадей.
На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, Щадей написав:
«Я вдячний всім партіям, командам, які запропонували мені підтримку на виборах. Об’єднаємось ми - переможе Ужгород.
Основна загроза ужгородських виборів – це ПІДКУП, який за 20 років ніхто так і не зміг зупинити. Тепер нам вдасться це зробити і вибори, нарешті, пройдуть чесно”.
Також на партійному з‘їзді «Слуга Народу» були присутні народні депутати від Закарпаття Михайло Лаба, Ігор Кривошеєв, Анатолій Костюх , Андрій Жупанин та голова ОДА Олексій Петров.
Михайло Лаба прокоментував:
«Наша мета, сформувати потужну команду на місцевому рівні, яка буде працювати з депутатами Верховної Ради, програмами Президента Зеленського та Уряду. За рік роботи ми не стали корупціонерами, отже й надалі будемо боротися , щоб у місцевих радах були достойні кандидати»
Президент України Володимир Зеленський, який також був на з’їзді партії, побажав усім успіху, віри в себе і не забувати, що Україна - це ми! Україна - це ти!

Додати коментар

Захисний код
Оновити