1744

в Ужгороді від коронавірусної інфекції вакцинували першого закарпатця! Ним став лікар-інфекціоніст, викладач УжНУ Степан Карабиньош.

На брифінгу Ігор Шинкарюк, заступник голови Закарпатської ОДА, повідомив про початок вакцинації в області, на яку чекали з початку пандемії.

«Схему вакцинації визначило Міністерство охорони здоров’я України. Вся інформація про тих, кого будуть вакцинувати, є службовою та конфіденційною. Ми захищаємо інформацію про пацієнтів та їхні персональні дані. Вдячні Президенту та Уряду за надану вакцину та можливість захистити наших медиків», – повідомив Ігор Шинкарюк.

За словами Ірини Стефанишин, медика з мобільної бригади, щеплення проти COVID-19 уже провели десятьом медичним працівникам, усі вони почуваються добре й очікують другого етапу вакцинальної кампанії.

Перший вакцинований Степан Карабиньош – лікар обласної клінічної інфекційної лікарні м. Ужгород – зізнався, що навіть не відчув сам момент щеплення. Він закликав усіх своїх колег вакцинуватися, адже лікарі, які тримають хвилю оборони від COVID-19, повинні бути захищені першими.

Вакцинація проти коронавірусної інфекції є безкоштовною!

Додати коментар

Захисний код
Оновити