28780

Житель штату Мічиган на ім'я Тім поділився відео з королівським змієм, в житті якого щось пішло не за планом. На кадрах рептилія лежить на металевому столі, однак її поза залишає бажати кращого: хвіст тварини знаходиться у нього в роті, інформує Ukr.Media.

"Сталася помилка", — пояснив Тім в описі до посту.

Або у змія немає інстинкту самозбереження, або він не розуміє, що відбувається. На відео чоловік підніс до голови рептилії руку, змащену невідомою рідиною, і отримав страшний результат. Гадюка ще далі влізла у власну пащу.

Не поспішайте телефонувати ветеринарам: відео закінчилося хепі-ендом. Вже через кілька секунд змій почав розмотуватися. Приблизно в цей момент глядачам повинно стати страшно — всередині був не кінчик хвоста, а половина тіла.

 

Яким би страшним не була поведінка змія, йому знайшлося раціональне пояснення. Поїдання самих себе майже нормально для королівських змій.

У природі королівські змії їдять інших змій. Іноді вони можуть заплутатися і спробувати з'їсти себе, думаючи, що це інша змія.

Чоловік, який допоміг змію усвідомити помилку, використовував дезінфікуючий засіб для рук. Різкий запах спирту змусив рептилію виплюнути свій хвіст. Якщо ж говорити про самопочуття тварини, то з ним все в порядку. Він живе в хороших умовах і вже оговтався від інциденту.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити