564

Надзвичайно приємний сюрприз  з нагоди Дня вчителя отримав Вонігівський ЗЗСО І-ІІІ ст. від депутата Тячівської районної ради Івана Корнути. 
Напередодні свята депутат навідався в школу, з привітаннями і  непустими руками. Привіз багатофункціональний музичний центр, що вкрай потрібний для проведення масових заходів. 
На такий подарунок в школі очікували давно, неодноразово зверталися до різного роду політиків.
 І ось на прохання колективу відгукнувся районний депутат  від партії "Слуга народу" Іван Корнута, який попередньо навідувався в цю школу з такою ж благодійною акцією. 
 Того разу подарував закладу апарат для вимірювання тиску та для сатурації при Ковід-19, а трьом дітям сиротам - мобільні телефони. 
Дізнавшись тепер, що в школі немає відповідного озвучення, вирішив його придбати.  І відтепер музичний центр стане в нагоді для проведення шкільних лінійок та розважальних програм, адже має чудову технічну характеристику та два мікрофони, зручний у транспортуванні . 
Директор школи Роман Рак від імені колективу висловив вдячність депутату за такий важливий подарунок та увагу до їх освітнього закладу. Зазначивши, що якби таких меценатів було більше, то проблем в школі було б менше. 
Вітаючи педагогічний колектив з професійним святом, Іван Корнута за дорученням керівництва району, вручив Почесні грамоти РДА та райради кращим педагогам. Побажав усім щастя, здоров'я,  мирного неба та здобутків у праці. 
Запевнив, що як представник провладної партії сприятиме у вирішенні нагальних питань навчального закладу в рамках своїх повноважень та можливостей.  


Додати коментар

Захисний код
Оновити