9086
27-28 липня на кортах Тячівської ДЮСШ відбувся турнір Федерації тенісу України «Літні канікули».

Понад 50 учасників з Києва, Івано-Франківська, Трускавця, Боярки, Свято-Петрівського, Коломиї, Ужгорода, Мукачева, Сваляви, Берегова, Виноградова, Хуста, Тячева і, навіть, зі столиці Білорусі  Мінська  боролися за перемогу у вікових категоріях юнаків і дівчат до 10, до 12, та до 16 років.

Вдало виступили юні закарпатці: переможцями змагань стали тячівець Ігор Шишмарьов ,  Юрій Келемен з Хуста та Маслей Маріанна з Сваляви , на другій сходинці п”єдесталу  розташувалися берегівчанка Ніколетт Гада та виноградівка  Матільда Чедрик, бронзовими призерами турніру стали мукачівці Владислав Братюк  і Герман Гала,  хустянин  Анатолій Савицький, ужгородка  Олександра Гой  і  Валерія Дудла з Тячева. Переможцями і призерами також стали кияни  Вероніка Павленко, Віталій Дмитерчук, Тимофій Карпалюк,  Анна Никифорук з Коломиї, Анастасія Опольська з Трускавця та Максим Свєтлов з Мінська.

Всі переможці і призери нагороджені кубками, медалями і дипломами. Родзинкою  нагородження стали фотографії з автографом і привітанням учасникам нашого турніру від відомої  19-річної української тенісистки, номера 30 в світовому рейтингу жінок-професіоналів  Даяни Ястремської.

Змагання відбулися за підтримки Тячівської міської об”єднаної територіальної громади та Тячівської районної ДЮСШ.
 
 
 

 

В. Павлишинець, старший тренер відділення тенісу Тячівської ДЮСШ

Додати коментар

Захисний код
Оновити