2961
Під час засідання ІІІ позачергової сесії Тячівської райради VIII скликання, депутат Дмитро Шелемба звернувся до сесії з приводу аварійного стану Широколузької ЗОШ І-ІІІ ст.
 
Відтак депутати підтримали звернення і напаравили його до Кабінету Міністрів України, Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатської обласної ради щодо включення в Програму «Велике будівництво» на 2022 рік та виділення коштів для реконструкції будівлі Широколузької загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів. Три корпуси цього освітнього закладу знаходяться в аварійному стані (корпус №1 визнано аварійним у 1997 році), вік корпусу №2 – понад 50 років, та потребують негайної реконструкції. Наразі у школі навчаються 330 дітей, працюють 44 педагоги, здоров’ю і життю яких загрожує небезпека. Проєкт «Реконструкція будівлі Широколузької загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів» зареєстрований у Державній службі Фонду регіонального розвитку на 2020 рік. Загальна кошторисна вартість проєкту -57 503 096, 00 грн.
Нересницька сільська рада, своїм гарантійним листом, підтверджує готовність щодо співфінансування реконструкції цього об’єкту в розмірі 21% від загальної вартості. Також напередодні Дмитро Шелемба передав пакет документів, що стосуються школи першому заступнику голови ОДА Мирославу Білецькому, від якого отримав запевняння щодо сприяння у вирішені цього питання.
Як зазначає сам ініціатор звернення, дуже важливо, щоб проєкт з відновлення школи в Широкому Лузі включили в Програму Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». Адже, таким чином, вдасться отримати відповідне фінансування і гарантію, що його буде реалізовано.
– На сьогодні можемо бачити, якими успішними темпами «Велике будівництво» «крокує» Закарпаттям та всєю Україною. Сподіваємось, що воно найближчим часом дійде і до Широкого Лугу, – каже депутат Дмитро Шелемба. 
Пресслужба депутата

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити