63293

Закарпатська митниця опублікувала рекомендації для закарптців
Ще одна важлива інформація, актуальна для наших громадян!
 У зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19 у світі низка країн запроваджують суттєві обмеження щодо в’їзду та виїзду як для власних громадян, так і для іноземців. Ситуація на кордонах змінюється дуже швидко!
Ми наполегливо рекомендуємо всім громадянам України, які перебувають у Чеській Республіці короткотерміново (туризм, відвідини родичів чи знайомих тощо) упродовж 14-15 березня залишити територію Чехії.
??Наразі це ще можна зробити авіатранспортом (для пошуку квитків можна скористатися порталом letuska.cz чи будь-яким іншим). Якщо у вас є така можливість – скористайтеся нею, не відкладаючи до понеділка.
?? До півночі суботи також можна виїхати з країни через територію Польщі легковим авторанспортом або мікроавтобусом (до 9 осіб у салоні). Ми закликаємо українців максимально скористатися сьогоднішнім вікном (будь ласка, домовляйтеся між собою, кооперуйтеся, використовуйте послуги малих перевізників тощо).
??Усіх, хто не зможе виїхати з країни до 16.03, але потребує дістатися додому, просимо надсилати свої контактні дані на e-mail Посольства: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Обов’язково вкажіть ім’я, контактний телефон, e-mail, місце Вашого тимчасового перебування, наявність, страхового полюсу (так/ні). За вказаними контактами ми вас будемо інформувати у разі, якщо будуть організовані спецрейси для повернення в Україну.
Також нагадуємо, що громадяни України, які мають trvaly pobyt, prechodny pobyt або 2-річні робочі карти, можуть залишити територію лише Чехії до 16 березня.
??Якщо Ви опинилися у надзвичайній ситуації (втрата паспорта, нещасні випадки тощо), звертайтеся за тел.: +420 222 995 117 (з 08.00 до 17.00) або письмово на email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
??Якщо Ви виявили в себе ознаки захворювання (підвищення температури, сухий кашель, затруднене дихання), повідомте про це телефонним зв'язком свою страхову компанію, якщо у Вас немає медичного страхування - будь-якого практичного лікаря чи гігієнічну станції своєї області (контакти: koronavirus.mzcr.cz).

Додати коментар

Захисний код
Оновити