
11 травня у Тячеві відбувся фінальний тур Чемпіонату області з гандболу «Дитяча ліга» серед команд юнаків 2010-2011 р.р.н. сезону 2024-2025 рр.
Ігри такого рівня для нас є особливо важливими, адже ігровий досвід формує майстерність гравців. А також, спільними зусиллями ми розвиваємо нашу молодь, розвиваємо наш улюблений гандбол.
За підсумками усіх турів, призові місця розподілилися наступним чином:
- КЗ «СДЮСШОР з гандболу» Ужгород ( тренери Едуард Бойко, Діана Беке)
- КПНЗ ДЮСШ Тячівськоі міської ради ( тренери Роман та Вікторія Самарські)
- ОДЮСШ «Спартак» з ІВС Хуст – ( тренери Вікторія Кондраш, Євген Шерегій)