23 травня, в картинній галереї імені Шімона Голлоші, в місті Тячів, відкрито персональну виставку живопису Михайла Антоновича Розмана "Моє імпрессіо"... До огляду представлено 49 робіт, в основному це "олія" ...хоча є і п'ятнадцять акварелей, а також декілька робіт гуашем...
“Моє impressio” — це не просто картини, це внутрішній подих, уособлений у фарбах. Це миттєвості, зафіксовані серцем, а не фотоапаратом.Старовинні вулички вкриті золотим листям, трамваї тихо ковзають бруківкою, вікна старих будинків тепліють у променях вечора.
Це не просто архітектура — це душа міста, його настрій, його пам’ять.
На картинах Михайла Антоновича- не просто природа, а стан внутрішнього миру, спокою, єдності з землею.
Тиша гір промовляє сильніше за слова, а кожне дерево — мов символ сталості й життя.
Ці картини — про гармонію руху і спокою, про красу звичайного дня, який насправді — БЕЗЦІННИЙ…
Про це повідомили на сторінці Буштинської громади.





















