З чим хочу щиро привітати дітей та вчителів рідної Широколузької школи освітніх закладів Нересницької громади та всього Тячівського району!
Бажаю випускникам успішного старту в доросле життя -
щоб все задумане та омріяне збулося!
Учням – цікаво і весело провести канікули, а педагогам – гарно відпочити та набратися сил і натхнення.
Шана нашим захисникам, які боронять рідну Україну!
Всім мирного неба, Божого благословення, щасливого життя!
З повагою Дмитро Шелемба, депутат Тячівської районної ради






