2025-05-31 12:47:15
441

Дмитро Шелемба вітає зі святом Останнього дзвоника

Ось і завершився навчальний рік традиційним святом Останнього дзвоника.
З чим хочу щиро привітати дітей та вчителів рідної Широколузької  школи освітніх закладів Нересницької громади та всього Тячівського району! 
Бажаю випускникам успішного старту в доросле життя  - 
щоб все задумане та омріяне збулося!
Учням – цікаво і весело провести канікули, а педагогам – гарно відпочити та набратися сил і натхнення. 
Шана нашим захисникам, які боронять рідну Україну!  
Всім мирного неба, Божого благословення, щасливого життя!
З повагою Дмитро Шелемба,   депутат Тячівської районної ради

Вгору