На виїзді з Ужгорода, неподалік ресторану «Кілікія», сталася жахлива ДТП за участі двох автомобілів Загинула 26-річна водійка одного з авто. У іншому авто травмовані 19-річний водій та його 16-річна пасажирка. У юнака — забій грудної клітки, у дівчини — закрита черепно-мозкова травма, вона перебуває в комі, повідомляє 103 Закарпаття
Речниця ГУ Нацполіції у Закарпатській області Ганна Дан підтвердила, що внаслідок зіткнення на місці події загинула водійка автомобіля «КІА» 1999 року народження.
Водій машини «Opel Combo» 2006 року народження та його 16-річна пасажирка госпіталізовані. Дівчина в реанімації









