Колишній український митник із Закарпаття разом із дружиною організував масштабну схему шахрайства в Чехії. Подружжя привозило до країни своїх земляків, які імітували втечу від війни, щоб отримати гуманітарні виплати для біженців. Насправді ж після оформлення документів і переказу коштів — людей повертали назад в Україну.У подружжя знайшли 74 картки, 12 телефонів, авто й готівку. Шахрайство тривало 11 місяців.
Митник визнав провину — йому загрожує 6,5 року тюрми, дружині — 5,5. Вирок — у серпні.






