В цей чудовий день хочу побажати щастя в житті, добра і злагоди в сім’ї, любові і спокою на серці.
Нехай Свята Трійця оберігає всіх нас, захищає від усього злого, вселяє надію у найкраще.
Божої благодаті та миру кожному дому, рідній Україні!
З повагою Дмитро Шелемба, депутат Тячівської районної ради






