Чоловік У Закарпатській області, а саме в Ужгороді намагався втекти з будівлі ТЦК. Він вистрибнув з вікна біля вбиральні. Під час падіння чоловік травмувався — попередньо зламав ногу. Інцидент стався близько 21:00. За словами очевидців, як пише журналіст Віталій Глагола, чоловік перебував у стані збудження. Він кричав, поводився агресивно, конфліктував з працівниками ТЦК та поліцією."Потім попросився у вбиральню — і саме звідти, намагаючись витягти від ВЛК, вистрибнувши через вікно. Пролетів кілька метрів і впав на козирок над входом", - додає Глагола.Крім того, очевидці кажуть, що він відмовлявся проходити військово-лікарську комісію, а згодом — вимагав це зробити.
Після спроби втечі через вікно його госпіталізували до міської лікарні. За даними медиків, у чоловіка діагностували трикісточковий перелом гомілки. Наразі його стан оцінюють як задовільний, загрози життю немає.
Під час перевірки документів виявилося, що чоловік перебуває у розшуку.







