2025-06-10 20:34:01
1699

З російського полону повернулися троє закарпатських захисників

Під час сьогоднішнього обміну з російського полону в Україну вдалося повернути ще трьох захисників-закарпатців.
Федір Дубляк, Василь Козар, Віктор Селіщев нарешті на рідній землі!
Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький. 
Вдячність всім, хто допомагає повертати наших людей!», – написав Мирослав Білецький.

Вгору