Під час сьогоднішнього обміну з російського полону в Україну вдалося повернути ще трьох захисників-закарпатців.Федір Дубляк, Василь Козар, Віктор Селіщев нарешті на рідній землі!
Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.
Вдячність всім, хто допомагає повертати наших людей!», – написав Мирослав Білецький.







