Креатив у волонтерстві : на Тячівщині відбулися змагання з риболовлі в підтримку ЗСУ ФОТО

І допомога , і відпочинок. Саме так можна охарактеризувати захід, який недавно відбувся на Тячівщині. Перші змагання з риболовлі на кращого рибалку,  присвячені підтримці ЗСУ. 
Ідейним ініціатором і, власне, й головним їх організатором виступив депутат Тячівської районної ради - відомий меценат і волонтер, голова ГО "Патріоти Тячівщини" Іван Медвідь. 
Місцем проведення змагань стала відпочинкова зона « Оленка» в селі Бедевля. А їх конкретна мета - підтримати нашого земляка, військовослужбовця Михайла Улинця, який воює в славетній 67 ОМБр. На даний момент  він перебував вдома в короткій відпустці.
Загалом змагання пройшли на вищому рівні -  13 учасників були налаштовані рішуче боротися за кращий улов! Для них встановили час риболовлі - з 10.15 до 13.30 години за к.ч.  
Після чого відбулося визначення кращих учасників. Непросту й відповідальну суддівську роботу виконав Василь Фіцай.  
Отож переможцями у номінації "Кращий рибалка"  стали:
1 місце - Василь Гвоздянський ( вилов - 11, 6 кг.)
2 місце - Роман Маринець ( вилов - 7,740 кг).
3 місце - Микола Маринець ( вилов -6,030 кг).
В номінації   "Найбільший трофей" виграв Василь Гвоздянський, який виловив коропа довжиною 52 см. Нагороду «Наймолодший Чемпіон» отримав Володимир  Іванчов.   
Відзнаки  кращим рибалкам змагання вручив військовослужбовець  Михайло Улинець.
Також він подарував учасникам заходу шеврон бригади, де зараз несе службу!  Висловив щирі слова подяки за організований захід, що включає   і допомогу
і відпочинок. Військовий наголосив, як важливо, коли тил не забуває про тих, хто на передовій. Адже завдяки їм маємо змогу насолоджуватися мирним життям... 
Відтак, як зазначив організатор змагань депутат райради Іван Медвідь, всі кошти з призового фонду і вся виловлена риба піде на виготовлення домашніх консерв в автоклаві.
Надалі продукцію буде відправлено на передову, щоб наші захисники посмакували домашньою їжею.  І відчули - про них не забувають.
Запевнив, що подібні заходи на підтримку ЗСУ будуть проходити і надалі. Хочеться, щоб вони були більш масовими,  долучалось більше людей. 
- Ми помиляємося, коли думаємо: адже війна десь там, далеко, сюди не прийде,  тож можна розслабитися.., - каже Іван Медвідь. - Дивіться, не пропустіть той момент,  коли вже буде пізно допомагати...
Тож щира подяка всім, хто прийшов, взяв участь у змаганнях: порибалив, відпочив і допоміг нашим бійцям на передовій. 
А потім був обід - смачний бограч на ватрі. І звісно, фото на згадку!
Любов Немеш





Вгору