2025-06-14 08:54:41
512

Тячівські гандболістки — переможниці міжнародного турніру в Румунії

Дівоча команда з Тячева здобула перше місце на міжнародному турнірі з гандболу, який проходив у місті-побратимі Негрешть-Оаш (Румунія).
На змаганнях ювілейного 20-го турніру з гандболу Cupa Olimpis тячівські спортсменки показали злагоджену гру, високу майстерність і сильний командний дух.
Завдяки впевненим виступам у всіх матчах команда Вікторії та Романа Самарських посіла 1 місце та повернулася додому із золотими медалями.

Вгору