
В Україну повернули ще 1245 тіл загиблих — завершено репатріаційну частину Стамбульських домовленостей.
Сьогодні завершено репатріаційні заходи в межах домовленостей, досягнутих у Стамбулі. В Україну повернули ще 1245 тіл, які, за твердженням російської сторони, належать українським громадянам — зокрема військовослужбовцям.

Загалом з початку дії домовленостей Україна отримала 6057 тіл.

Попереду — експертизи, ДНК-ідентифікація та встановлення особистостей загиблих. Роботу проводять експерти МВС спільно з правоохоронними органами.

Репатріацію забезпечили: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, СБУ, ЗСУ, МВС, ДСНС, Уповноважені з прав людини та з питань зниклих безвісти, інші установи безпекового сектору України.