Зокрема, працював завідуючим відділом культури, начальником управління соціального захисту, заступником голови Тячівської РВА.
Він був керманичем "старої закалки" - який дуже відповідально ставився до виконання намічених завдань.
Та яку б ділянку роботи Іван Васильович не виконував, завжди залишався доброю і порядною людиною, якого поважали колеги, до якого йшли за порадою та підтримкою. Для всіх, хто з ним працював, він був хорошим наставником. Вирізнявся людяністю, вимогливістю і доброзичливістю.
Друзі, бувші колеги та знайомі з Тячева висловлюють щирі співчуття рідним, близьким Івана Васильовича Дьолога.
У цей скорботний час поділяємо ваш біль і сумуємо разом з вами.
Нехай добрий спомин про нього назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто жив та працював поруч з ним.
Нехай Господь прийме душу в Царство Небесне!
Спи спокійно, дорогий друже! Вічна пам'ять!
(похорон відбудеться в Тячеві, 18.06.2025 р, о 13.00 за к.ч)






