Державна прикордонна служба повідомляє про зміни у порядку проходження транспортних засобів через пункт пропуску для автомобільного сполучення між Україною та Румунією «Солотвино – Сігету-Мармацієй».З 3 червня 2025 року буде “обмежено доступ на міст через р.Тиса, який знаходиться між пунктами пропуску «Сігету Мармацієй» та «Солотвино» на румунсько-українському кордоні”.
“Так, з 03.07 по 03.09.2025 р. дорожній рух тут буде закрито для проведення робіт на дорожній частині та тротуарах, а також на інфраструктурі мосту, який знаходиться в аварійному стані. Тож, упродовж 62 діб з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 15.00 год буде обмежено доступ до мосту з румунської сторони”, — повідомляють в установі.
Там тимчасово призупинять оформлення транспортних засобів.
Водночас пішохідне сполучення працюватиме у звичному режимі.
Про це повідомили у Держприкордонслужбі







