
Відновлюємо дорогу на Тячівщині
Дорога Синевир – Колочава – Буштино давно потребувала оновлення. Особливо критичним був її стан у межах села Чумальово Тячівського району. Цей відрізок роками залишався поза увагою, а вибоїни й тріщини на покритті нагадували радше післявоєнний ландшафт, ніж повноцінний автошлях.

Дорога, яка з’єднує гірські громади Міжгірщини і Тячівщини, є важливою артерією для місцевих мешканців: нею курсують автобуси, підвозять дітей до шкіл, транспортують деревину та іншу продукцію. І кожна яма на асфальті — це ризик для життя і техніки.

Наразі у Чумальові тривають ремонтні роботи. Підрядна компанія Служби місцевих автомобільних доріг залучила важку техніку: фрезу, автогрейдери, катки, асфальтоукладачі. Роботи виконуються комплексно:
– проводиться холодне фрезерування зруйнованого покриття,
– укріплюється основа,
– відбувається влаштування нового шару асфальтобетону.

Перед укладанням нового покриття спеціалісти здійснюють обробку тріщин і стиків, аби забезпечити довговічність та рівність полотна.

Усі процеси виконуються згідно з сучасними дорожніми стандартами, а працівники працюють навіть у складних погодних умовах, аби встигнути до початку осінніх дощів.

На фото – щоденна робота дорожників: від ручного прибирання зруйнованого покриття до роботи на важкій техніці.