2025-08-11 16:03:02
1930

Пункт пропуску «Біла Церква – Сігету Мармацієй» на Тячівщині планують відкрити до кінця 2025 року

Україна та Румунія продовжують комунікація і спільну роботу щодо запуску нового пункту пропуску на спільному кордоні – «Біла Церква – Сігету Мармацієй». Його планують відкрити вже до кінця цього року на базі тимчасової інфраструктури. Паралельно триватиме будівництво повноцінного пункту відповідно до затвердженого проєкту.
Наразі вже підписано договір на виконання робіт.
Для України реалізація цього проєкту є пріоритетною не лише з погляду розширення пропускної спроможності та покращення логістики, а й як сигнал партнерам про спроможність країни виконувати взяті на себе зобовʼязання.

Вгору