З 3 по 5 серпня тенісні корти нашого міста знову стали епіцентром спортивної події — відбувся Кубок Федерації тенісу України (ФТУ) до 10 років.
У змаганнях взяли участь близько 40 юних спортсменів з різних куточків України. Турнір зібрав найперспективніших тенісистів цієї вікової категорії, які продемонстрували не лише свої вміння, але й справжній спортивний характер.
До нашого міста завітав член виконавчої дирекції ФТУ Денис Стефоненко, який відзначив високий рівень організації турніру та якість місцевих кортів.
Головним суддею змагань виступила Ольга Стацюк, суддівську колегію також представляли Вікторія Євченко та Марія Олійник.













