2025-09-17 17:23:01
446

На Закарпатті до монастиря підкинули немовля ФОТО

На лінію 103 надійшов незвичний виклик
«У капличці біля монастиря лежить сповите немовля».
 Бригада №1006 у складі парамедика Василя ЗЕЛЕНЬКО та екстреного медичного техніка Василя СЕНЕВИЧА вже за кілька хвилин була на місці.
Робочі, що працювали біля храму, почули дитячий плач. У капличці, біля ікони, вони знайшли новонародженого хлопчика — сповитого, ще з підсохлою, але не перев’язаною пуповиною. За попередніми оцінками, дитині близько двох днів. Хлопчик — життєрадісний, голосистий і, на щастя, здоровий.
Після медичного огляду, обробки та тепла наша🚑бригада доставила немовля до Хустської лікарні, де його вже чекали педіатр та неонатолог.
Особливу підтримку малюкові надала настоятелька монастиря Різдва Богородиці — ігуменя ЄВФИМІЯ (Калинич), яка увесь час була поруч.
Наразі дитина під наглядом лікарів. Поліція проводить слідчі дії, щоб з’ясувати обставини та встановити особу, яка залишила немовля.
 Ця історія — про біль, але й про людяність. Про те, як у найважчі миті завжди знаходяться ті, хто поруч, готовий допомогти.
Дякуємо всім, хто причетний до порятунку маленького життя.

Вгору