Росія атакувала 19 листопада Тернопіль. На жаль, є загиблі та поранені на місці удару.Про це повідомляє 24 Канал із посиланням на президента Зеленського
У Тернополі росіяни влучили у житлові дев'ятиповерхівки. На місці атаки виникли пожежі, руйнування будинків – значні.
"Під завалами можуть бути люди. Усі необхідні служби працюють на місцях, кожне життя намагаються врятувати", – написав Зеленський.
Станом на 9:23 відомо про 9 загиблих.
Наразі на місцях влучать працюють спеціальні служби,
https://24tv.ua/udar-po-ternopolyu-zelenskiy-povidomiv-pro-9-zagiblih-desyatki_n2955448?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwY2xjawOKVGhleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZBAyMjIwMzkxNzg4MjAwODkyAAEeaF_9m1QM9YRTbq10NbH_pkEndKDwsYGYBwGUMxqM26Kv9mNviG_2DX4o2Lk_aem_fCPt9oPTejg-Uq0h_7s5gg#Echobox=1763537394






