Четверта субота листопада – День пам’яті жертв Голодомору.У цей день ми схиляємо голови перед мільйонами безвинно загублених життів. Голодомор – одна з найтрагічніших сторінок української історії.
На площі Поштовій у Тячеві відбулися жалобні та меморіальні заходи, приурочені цій пам’ятній даті.
Учасники зібрання – представники влади, військовослужбовці, працівники державних установ, освітяни та мешканці міста – вшанували загиблих хвилиною мовчання.
На знак скорботи та єдності запалили свічки пам’яті – символ світла пам’яті, яке ми передаємо з покоління в покоління.
Трагічні події минулого та злочини сьогодення нагадують: пам’ять надзвичайно важлива. Злочини проти людяності мають бути засуджені, а їхні жертви – належно вшановані.
Пресслужба Тячівської РВА











