2025-11-28 23:04:30
526

На Тячівщині підлітки вкрали з банкомату 22 тисячі гривень ФОТО

У Буштині троє підлітків, віком 13–15 років, викрали майже 22 тисячі гривень із платіжного терміналу.
До поліції Тячева надійшло повідомлення про крадіжку, після чого на місце виїхала слідчо-оперативна група.
З’ясувалося, що неповнолітні вночі пошкодили корпус терміналу, демонтували кришку та дістали касету купюроприймача. Гроші вони розділили між собою та витратили.
Поліція повідомила підозру за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України — крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану. Досудове розслідування триває, а для роботи з родинами неповнолітніх залучили ювенальних поліцейських.

Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Вгору