Як і минулого року атрибутом новорічно-різдвяних свят стане дерево, що росте на площі Незалежності поруч з адмінбудівлею Тячівської районної ради.Раніше у місті встановлювали привозні ялинки, які надавали лісництва району.
Також у свій час були вирубані старі дерева на території колишнього заводу "Зеніт".
На днях головну ялинку вбрали в яскраві традиційні прикраси працівники міської ради.
Поруч встановлено Вертеп - основну різдвяну композицію свята, що наближається.
Любов Немеш











